دوره مدیریت Post DBA در مشهد | مدرسه کسب و کار خلاقان جوان

موسسه آموزش عالی خلاقان جوان برگزار کننده دوره مدیریت Post DBA در مشهد با حضور اساتید حرفه ای و با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

یکی از دوره‌های آموزش مدیریت کسب‌وکار، دوره‌ی آموزش POST DBA است، دوره‌ی کاملا کاربردی و عملی که تکمیل‌کننده‌ی دوره‌های آموزش MBA و DBA است.

دوره مدیریت عالی کسب و کار Post DBA مخفف کلمات Professional Doctor of Business Administration که معنی تحت‌الفظی آن به ترتیب، دوره عالی مدیریت حرفه‌ای کسب و کار می‌باشد و به طور کلی تمامی عمليات اصلي زنجيره ارزش شامل ایده، بازاریابی، تأمين منابع، طراحي، توليد، عرضه محصولات و خدمات، منابع انساني، فناوري اطلاعات، مالي، برنامه ريزي و… را در بر مي‌گيرد.

بسیاری از مدیران و کارشناسان برای افزایش توان مدیریتی و اداره بهتر سازمان های خود دوره های آموزشی اصلی مدیریت MBA و DBA را می گذرانند، ولی در اغلب موارد پس از پایان دوره ها، ارتباط دانشپذیران با مباحث علمی مدیریت کم می شود و فضای پر نشاط مناسبی که برای یادگیری، تعامل و همفکری به وجود آمده بود از بین می رود. از این رو، به نظر می رسد باید تدبیری اندیشید که فرایند یادگیری و توان افزایی کسانی که دوره های مدیریتی گذرانده اند، پس از پایان رسمی دوره ها نیز ادامه پیدا یابد.

در این راستا مدرسه کسب و کار خلاقان جوان به عنوان یکی از موسسات برتر آموزشی کشور در زمینه تحصیلات تکمیلی و دارای مجوز برگزاری دوره post DBA، با بهره گیری از بهترین و مجربترین اساتید اقدام به برگزاری این دوره مهارتی نموده است.